26,02,2024

Shkodër, mbytet në liqen 27-vjeçari

Must Read

Një grup të rinjsh nga Lezha kanë shkuar si vizitorë në Shkodër, për të kaluar një ditë të gëzuar, por që mesa duket nuk përfundoi e tillë.

Mësohet se viktima është 27-vjeçari Elvis Jaku, i cili kishte hyrë në liqen për t’u larë e ka pësuar atak kardiak.

Policia  ka nisur hetimet për ngjarjen e rëndë.

The post Shkodër, mbytet në liqen 27-vjeçari appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Alma Loki mposht serben Milosevic dhe bëhet kampione e Ballkanit në karate

Karateistja jonë, Alma Loki, fitoi medaljen e artë në Kampionatin Ballkanik të mbajtur në Podgoricë, disiplina e katave. Edhe një...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img