11,12,2023

Shkarkohet Enrique, Barcelona gjen trajnerin e ri [FOTO]

Must Read

Luis-Enrique-830x728

Luis Enrique nuk i ka punët mirë pas tre humbjeve radhazi në La Ligë dhe eliminimit nga Liga e Kampionëve.

Luis Enrique do të shkarkohet nga posti i trajnerit të Barcelonës në rast të dështimit në garë për titull në La Ligë.

Sipas të përditshmes, OK Diario, Enrique do të shkarkohet nga detyra nëse ekipi nuk e fiton La Ligë.

Në vend të ish trajnerit të Romës dhe Celta Vigos, Barcelona do ta angazhojë trajnerin e Athletic Bilbaos, Ernesto Valverde.

arjen-robben-bayern-munic-009-2_1461057686-5814892

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Paraburim prej 40 ditësh për “baronin e drogës” Gëzim Çela, i cili dje u arrestua në Ferizaj

Paraburgim ndaj G.Ç., i kërkuar nga Republika e Shqipërisë në bazë të urdhër arrestit ndërkombëtar për shkak të veprave...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img