03,06,2023

Shikoni policët si ikin nga protestuesit dhe aksionin brutal të forcave speciale në Shkup (Video)

Must Read
Protesta në Shkup

Protestuesit kanë shprehur mllefin ndaj tyre, për shkak të pamundësimit nga ana e policisë që të protestojnë para selisë së VMRO-DPMNE-së.

Në vijim të videos mund të shihet aksioni brutal që pasoi i forcave speciale të policisë kundër protestuesve.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=KxNr7i9pM_4?feature=oembed&w=640&h=360]

The post Shikoni policët si ikin nga protestuesit dhe aksionin brutal të forcave speciale në Shkup (Video) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

 I mituri në Ferizaj theret me thikë në kokë, i dyshuar një moshatar i tij

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje në fshatin Mirash të Ferizajt, ku një person i mitur ka mbetur...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img