23,07,2024

Shikoni operacionin kur 31 shqiptarë e italianë arrestohen për trafik droge (Video)

Must Read
Operacioni policor

Operacioni i policisë italiane u bë në disa qytete njëkohësisht si në Milano, Bergamo, Breshia, Komo, Monza, Brianza, Siracusa dhe Vareze.

29 persona janë vënë në pranga, ndërsa dy të tjerë janë lënë në arrest shtëpie.

Personat e arrestuar trafikonin kokainë nga Holanda për në veriun e Italisë. Operacioni është koduar “Drexter”. Policia ka bërë të ditur se, dy prej shefave të këtij trafiku janë kapur në Tiranë.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=L1_mVR9wwcI?feature=oembed&w=640&h=360]

The post Shikoni operacionin kur 31 shqiptarë e italianë arrestohen për trafik droge (Video) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Universiteti i Shkencave të Aplikuara në Ferizaj hap konkursin për pranimin e studentëve të rinj

Universiteti i Shkencave të Aplikuara në Ferizaj (UShAF) ka hapur sot konkursin për pranimin e studentëve të rinj në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img