22,04,2024

Shikoni çfarë penalltie e “pastër si loti” nuk akordohet në Superligën e Kosovës (VIDEO)

Must Read

‘Drenicakët’ kanë shprehur pakënaqësitë ndaj gjyqtarit Burim Jahmurataj, që ndau drejtësinë në këtë ndeshje.

Në një sekuencë të kësaj ndeshje të postuar në faqen e tyre në Facebook, shihet se si Jahmurataj nuk ndal një penallti në favor të Drenicës pas ndërhyrjes së lojtarit të Trepçës, dhe pse ishte pak metra larg këtij rasti.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img