02,12,2023

Sherr pas ndeshjes, plagoset me thikë i riu

Must Read
Policia shqiptare

Julian Sula është sjellë me urgjencë në Tiranë, pasi ka marrë plagë të rënda si pasojë e goditjeve.

Sipas informacioneve në vendin e ngjarjes, mësohet se i plagosuri dhe autori kanë nisur të debatojnë pranë pikës së basteve, pas përfundimit të ndeshjes Shqipëri-Zvicër. Policia është në kërkim të autorit të plagosjes së rëndë, ndërsa nuk bëhet publik identiteti i tij.

The post Sherr pas ndeshjes, plagoset me thikë i riu appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img