02,12,2023

Sherr me thika mes dy të rinjve, shkak u bë një garë me qen

Must Read

thika-620x310

Një sherr i momentit ka përfunduar në përleshje me thika mes dy të rinjve në Korçë. Informacionet paraprake nga policia bëjnë me dije se konflikti ka lindur për shkak të një gare me qen.

Majkëll Jakova, 25 vjeç, banues në Korçë dhe Tomi Misha, rreth 34 vjeç, janë dërguar për ndihmë mjekësore në spital ku ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Shtetasit në fjalë janë konfliktuar me njëri­-tjetrin në afërsi të një lokali në Malin Moravë.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img