25,05,2024

Shënon Pepe, barazon Portugalia

Must Read

Kombëtarja e Portugalisë ka barazuar në 1:1 rezultatin ndaj Uruguait me një gol të bukur të shënuar nga Pepe.
Mbrojtësi portugez shënoi në minutën e 55’ me kokë pas një harkimi nga Guerreiro.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Policia kap shoferët me dronë në vijë të plotë, 200 euro gjobë dhe heqje e patentë-shoferit për 3 muaj

Policia ka njoftuar se në rrugën magjistrale Ferizaj-Viti, saktësisht në fshatin Gërlicë të Ferizajt ka ndaluar dy shoferë, njëri...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img