17,04,2024

Shehut nga Gjakova i vidhen 127 mijë euro para dhe stoli me vlerë 30 mijë euro (Video)

Must Read

Ata nga dollapi në dhomën e shehut vodhën 127.000 euro. Para që besimtarët i kishin dhënë për rregullimin e teqesë, njofton Klan Kosova.

Gjithçka, sipas Besim Krasniqit, djalit të sheh Bajramit, ndodhi pas orës tetë të mbrëmjes të së hënës.

Krasniqi thotë se të gjitha paratë i mbanin në këtë dollap, se sipas tij ishin të sigurt se nuk do ndodhte ndonjë rast i tillë.

Vjedhësit morën edhe stoli, në vlerë prej 30.000 euro.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img