29,05,2024

Sfida Kroaci 1:1 Danimarkë shkon në vazhdime

Must Read

Kombëtarja Kroacisë dhe ajo e Danimarkës çerekfinalen e botërorit do ta kërkojnë në vazhdimet dy herë nga 15 minuta, pasi koha e rregullt e ndeshjes ka përfunduar 1:1.
Jorgensen në minutën e 1’ e kaloi në epërsi Danimarkën.
Kroacia barazoi në 1:1 në minutën e katërt përmes Mandzukic.
Ky rezultat dërgon ndeshjen në vazhdime./Lajmi.net/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img