09,12,2023

Sërish dhunë, djali godet me grusht vajzën në zonën e ish-Bllokut (VIDEO)

Must Read

Ngjarja ka ndodhur në zonën e ish-bllokut. Në videon e siguruar nga Ora News duket një vajzë dhe dy djem.

Njëri prej djemve, i veshur me të verdhë dhe me çantë në krah përpiqet ta qetësojë vajzën. Në moment djali tjetër i veshur me pantallona të shkurtra dhe xhinse, pasi largohet për pak metra kthehet dhe e qëllon me grusht vajzën mu në fytyrë.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=r1055Afigx0?feature=oembed&w=640&h=360]

 

The post Sërish dhunë, djali godet me grusht vajzën në zonën e ish-Bllokut (VIDEO) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Paraburim prej 40 ditësh për “baronin e drogës” Gëzim Çela, i cili dje u arrestua në Ferizaj

Paraburgim ndaj G.Ç., i kërkuar nga Republika e Shqipërisë në bazë të urdhër arrestit ndërkombëtar për shkak të veprave...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img