25,06,2024

Senzacionale: Ja si moderatori shqiptarë fton vetveten në emision!

Must Read

Jemi mësuar të shohim shpesh emisione interesante dhe senzacionale por që Kojshia Shoë gjithmonë pregadit surpriza këtë mund ta bëj vetëm aktori dhe tashmë moderatori i njohur Sadri Imeri i cili në emisionin e tij argëtues sjell gjithmonë momente interesante të cilat mirëpriten shumë mirë nga publiku i tij. Këtë herë Sadri Imeri të ftuar ka pasur disa mysafir mes të cilëve edhe vetveten. E si duket ajo skenë mjafton të shihni linkun më poshtë…

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Miratohet Korniza Afatmesme Buxhetore për vitin 2025-2027

Këtë të enjte është mbajtur mbledhja e Kuvendit të Komunës e kryesuar nga Kryesuesi i Kuvendit të Komunës, Xhavit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img