23,04,2024

Selami i Haradinajt për Serbinë: Përgjigjen ua kam dhënë në vitet ‘98-’99, sërish do ta bëjë

Must Read

Ai e ka akuzuar Serbinë se po e shfrytëzon anëtarësimin në Interpol për interesa politike, duke e quajtur ekstradimin e tij si abuzim nga ana e shtetit serb.

“Vuçiq ka qenë ndihmës i Sheshelit, Nikoliqi ka udhëhequr formacioni paramilitare, kurse Daçiq ka qenë asistues i Millosheviqit. Atyre nuk ju intereson ligji”, u shpreh Ramush Haradinaj, shkruan lajmi.net.

“Përgjigjen që e ka marrë Serbia nga unë në vitet 98′-99′ do ta merr gjithmonë!”, ka thënë në fund ai. /Lajmi.net/

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img