03,12,2023

Sekuestrohen kanabis e celularë në burgun e Peqinit

Must Read
Burgu/ Foto ilustrim

 

Forcat operacionale të Drejtorisë së Burgjeve po punojnë për identifikimin dhe kapjen e poseduesit të tyre.

Në vijim të hetimeve materialet i kaluan Prokurorisë së Elbasanit për veprime të mëtejshme për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”.

The post Sekuestrohen kanabis e celularë në burgun e Peqinit appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img