22,02,2024

Sarandë, gjendet i pajetë në banesë 30-vjeçari

Must Read

Me të marrë lajmin, uniformat blu të qytetit të ekstremit jugor kanë vajtur në vendngjarje, ku dhe kanë bërë mbikëqyrjen e trupit të 30-vjeçarit.

Nga kontrolli i kryer ka rezultuar se i ndjeri nuk ka shenja dhune në trup, por megjithatë do të jetë autopsia ajo që do të japë motivet e sakta të vdekjes së tij, që për momentin dyshohet të jenë shkaqe natyrale./ Top Channel

The post Sarandë, gjendet i pajetë në banesë 30-vjeçari appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Vdekja e 23-vjeçares ukrainase, Prokuroria: Rasti është duke u hetuar “aksident trafiku” me fatalitet

Prokuroria Themelore në Ferizaj ka dhënë detaje shtesë lidhur me vdekjen e 23-vjeçares ukrainase. Në njoftimin për media të Prokurorisë thuhet...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img