29,09,2023

Saranda nderon Clinton-in për kontributin ndaj Kosovës (Foto)

Must Read

Kështu ka bërë të ditur skulptori shqiptar Idriz Balani, shkruan lajmi.net

Ai ka bërë të ditur se kjo skulpturë e Clinton-it, do të vendoset në qytetin jugor në si falënderim për kontributin e familjes Clinton dhe Amerikës në përgjithësi, për kontributin për pavarësimin e Kosovës. /lajmi.net

The post Saranda nderon Clinton-in për kontributin ndaj Kosovës (Foto) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbahet Akademi solemne e Koncert Memorial në nderim të Dëshmorëve të Kombit në Ferizaj

Mbrëmjen e sontme tek Kompleksi i Varrezave të Dëshmorëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Ferizaj, është mbajtur akademi...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img