04,12,2023

Rumania nuk do të ndryshojë qëndrim për Kosovën

Must Read
Tomislav Nikoliq në takim me ambasadorin rumun

Ai gjatë takimit me ambasadorin e ri të Rumanisë, Danijel Banu, përmes tij, i ka dërguar mesazhe falënderuese Bukureshtit zyrtar për qëndrimin e tyre kundër pavarësisë së Kosovës, transmeton lajmi.net.

Ambasadori i Rumanisë, edhe njëherë ka konfirmuar qëndrimin e shtetit të tij karshi pavarësisë së Kosovës, dhe ka thënë se kjo nuk do të ndryshojë./lajmi.net

The post Rumania nuk do të ndryshojë qëndrim për Kosovën appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Babai i Marigona Osmanit: Dardan Krivaça na kërcënoi nga burgu

Babai i Marigona Osmanit, Muhabi Osmani ka treguar se familja e tij ka marrë kërcënime përmes mesazheve nga profile...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img