27,02,2024

Rrustem Mustafa: Erdhi koha për zbardhjen e të vërtetave!

Must Read

rrustem-mustafa-710x441

Anetari i Kryesisë së PDK-së Rrustem Mustafa Remi, ne emisionin “Rrokum Roll” të Televizionit Rrokum ka thënë se ka ardhë koha që të zbardhen të vërtetat e disa deklaratave që janë thënë kryesisht kundër PDK-së gjatë dhe pas luftës.

Ai ka çmuar presidentin Thaçi për konferencën e sotme, ku ka dorëzuar në prokurori disa letra për hetimin e vrasjeve në Kosovë

The post Rrustem Mustafa: Erdhi koha për zbardhjen e të vërtetave! appeared first on GazetaBlic.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Sekuestrohen rreth 20 mijë euro mall i dyshuar si kontrabandë

Janë sekuestruar mallra me vlerë rreth 20 mijë euro brenda një automjeti, nga Njësia e TASK FORC-ës -Lindje, e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img