21,02,2024

Rrugët e Turqisë sot (Foto)

Must Read

Numri i përgjithshëm i të vdekurve në Turqi deri më tani ka arritur rreth 200, raportojnë mediat e huaja.

Siç shihet edhe në foto të marra nga Reuters, duket se situata është qetësuar, ndonëse ende ka kaos të madh në rrugë.

turqia1

turqia2

turqia3

turqia4

turqia5

turqia6

turqia7

turqia8

turqia9

turqia10

turqia11

turqia12

turqia13

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img