30,09,2023

Rrëfimi i të plagosurit të helikopterit: Më shpëtoi parashuta

Must Read

Ai ka thënë se jetën e tij e ka shpëtuar parashuta.

“Ka mundur të dalë duke hapur parashutën. Më pas ka rënë në ujërat e liqenit dhe me not ka dalë në brigjet e zonës ku ka arritur të kërkojë ndihmën e banorëve të cilët e kanë sjellë në spital”, tha ai, raporton Ora News.

 

The post Rrëfimi i të plagosurit të helikopterit: Më shpëtoi parashuta appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbi 41 milion euro është buxheti i Komunës së Ferizajt, i miratuar për vitin e ardhshëm

Këtë të premte është mbajtur mbledhja e rregullt e Kuvendit të Komunës së Ferizajt, e kryesuar nga kryesuesi Xhavit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img