04,03,2024

Rrahje mes grave në një burg në Maqedoni

Must Read
Burgu ne Maqedoni

E burgosura 40 vjeçare Sh.I ka sulmuarn një të burgosur të cilën e ka akuzuar për vjedhje.

Për momentin shërbimet e burgut dhe Drejtoria e sanksioneve po heshtin për incidentin dhe nuk po japin detaje për rastin.

 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img