18,06,2024

Ronaldo – Neymar, ja çfarë bëri portugezi pasi Barcelona u shpall kampion

Must Read

ronaldo-neymar

Cristiano Ronaldo i ka dërguar Neymarit mesazh urimi, pasi Barcelona u shpall kampion në La Liga.

Ronaldo i ka dërguar Neymarit një mesazh në ‘Whatsapp’ pasi Barcelona fitoi titullin në La Liga.

Gazeta spanjolle ‘Sport’ sot ka raportuar se Ronaldo i ka dërguar mesazh privat Neymarit, pasi Barcelona fitoi titullin ndaj Granadas fundjavën e kaluar.

Burime të afërta me Neymarit raportojnë se ylli i Real Madridit i ka dërguar një mesazh të sinqertë urimi rivalit të tij.

Kujtojmë se gjatë 7 viteve të tij me Realin, Ronaldo e ka fituar vetëm një titull në La Liga, në kohën kur Mourinho ishte trajner. /Gazeta Blic/

The post Ronaldo – Neymar, ja çfarë bëri portugezi pasi Barcelona u shpall kampion appeared first on GazetaBlic.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Aliu: Nënkalimi për vetura dhe këmbësorë tek Stacioni i Policisë, tashmë ka mbyllur gjysmën e punimeve

Kryetari i komunës së Ferizajt, Agim Aliu, ka bërë të ditur se nënkalimi te stacioni i Policisë për vetura...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img