22,06,2024

Ronaldo – Barcelona, kjo është e pabesueshme (Foto)

Must Read

ronaldo-barc

Cristiano Ronaldo duket se është duke e ‘tradhtuar’ Realin me Barcelonën.

Ylli i Real Madrid, Cristiano Ronaldo, sipas asaj çfarë shkruajnë mediat në Portugali, duket se është në një lidhje të re.

Bazuar në disa fotografi të postuara në Instagram, ylli i Real Madrid duket se është në lidhje me piloten meksikane Alejandra Manriquez, përcjell Gazeta Blic nga “101 Great Goals”

Por, ky lajm mund t’i shokojë tifozët e Realit, pasi që ajo mësohet të jetë tifoze e flaktë e Barcelonës.

Disa javë më parë, Alejandra pati publikuar një foto në Instagramin e saj duke përqafuar Ronaldon, ndërsa këtë javë ajo publikoi një fotografi të re me portugezin.

Nëse thashethemet se Ronaldo dhe Alejandra janë në lidhje dalin të jenë të vërteta, do të jetë mjaft interesante të shihet si do të reagojë Ronaldo për faktin se e dashura e tij e re është fanse e flaktë e Barcelonës.

Shikoni disa nga fotot më poshtë. /Gazeta Blic/

Screen-Shot-2016-04-21-at-12.23.51-PM

Screen-Shot-2016-04-21-at-12.21.08-PM

Screen-Shot-2016-04-21-at-12.21.24-PM

Screen-Shot-2016-04-21-at-12.21.50-PM

Screen-Shot-2016-04-21-at-12.23.07-PM

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Miratohet Korniza Afatmesme Buxhetore për vitin 2025-2027

Këtë të enjte është mbajtur mbledhja e Kuvendit të Komunës e kryesuar nga Kryesuesi i Kuvendit të Komunës, Xhavit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img