27,02,2024

Roma-Austria Viena, rezultat shokues (VIDEO)

Must Read

Ndeshja e zhvilluar në “Olimpico” u mbyll me rezultat të barabartë, 3:3.

Më poshtë mund t’i shihni golat e ndeshjes.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Sekuestrohen rreth 20 mijë euro mall i dyshuar si kontrabandë

Janë sekuestruar mallra me vlerë rreth 20 mijë euro brenda një automjeti, nga Njësia e TASK FORC-ës -Lindje, e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img