23,02,2024

Rita Ora në lidhje me yllin e Madridit (FOTO)

Must Read

Të paktën kështu të lë të kuptohet marrëdhënia e tyre e afërt, e cila nuk mungon të shfaqet edhe në komente në rrjetet sociale.

Në profilin e francezit shihen komente të këngëtares, ku jo rrallë i shpreh dashurinë. Gjithashtu, edhe ylli francez ka komentuar jo vetëm me Ritën, por edhe me motrën e saj duke e falënderuar në “Twitter”, por pa dhënë detaje të tjera.

Nuk dihet ende nëse të dy personazhet do ta mohojnë apo ta pranojnë lidhjen, por pritet që në ditët në vijim të vërtetohet nëse janë apo jo në një lidhje.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

34 mësimdhënës nga Ferizaj, certifikohen në kuadër të projektit të BE-së

34 mësimdhënës nga 3 shkolla të Ferizajt, u certifikuan në kuadër të projektit KosEd. Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img