11,12,2023

Rishfaqet Shukriu, Kushtetuesja pranon shqyrtimin e kërkesës së tij

Must Read
Shukri Xhelili

Shukri Xhelili është shkarkuar me vendim qarkullues nga Këshilli i Ministrave, por ai ka vendosur që ta ankimojë shkarkimin.

Gjykata Kushtetuese do ta shqyrtojë kërkesën e tij dhe pritet që në muajt në vijim të marrë një vendim për shkarkimin e Xhelilit.

The post Rishfaqet Shukriu, Kushtetuesja pranon shqyrtimin e kërkesës së tij appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Paraburim prej 40 ditësh për “baronin e drogës” Gëzim Çela, i cili dje u arrestua në Ferizaj

Paraburgim ndaj G.Ç., i kërkuar nga Republika e Shqipërisë në bazë të urdhër arrestit ndërkombëtar për shkak të veprave...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img