17,04,2024

Ringjallet Fernando Torres, këtë e kishte bërë për herë të fundit me Liverpoolin (Foto)

Must Read

torres-1

Fernando Torres duket se po i kthehet formës së tij më të mirë.

Sulmuesi 32-vjeçar i Atletico Madrid, Fernando Torres, duket se më në fund i është rikthyer ditëve të tij të lavdishme.

Torres ka shënuar gol në katër ndeshjet e fundit me Atletico Madridin dhe kjo spanjollit i ndodhi për herë të fundit në mars të vitit 2010 me Liverpoolin, transmeton Gazeta Blic.

Formën e jashtëzakonshme të Torresit e dëshmojnë edhe grafikat më poshtë:

3028102

3028092

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img