29,09,2023

Revoltë në partinë e Bashës, ikën edhe kryetari i degës së Tiranës

Must Read
PD

Kreu i njësisë 3 në Tiranë, Uran Metko tha se dorëheqja e tij lidhet me mosrespektimin që bënë strukturat vendimmarrëse të partisë.

“Të nderuar miq, dashamirës dhe përkrahës. Ju kërkoj ndjesë për vendimin e dorëheqjes time! Ju jam mirënjohës deri në pikën e fundit të frymës time. Nuk pretendoj se të gjitha gjërat i kam bërë në mënyrë perfekte, por ju siguroj se kam bërë çdo gjë brenda mundësive të mia! Ju garantoj që nuk jam besëprerë dhe nuk pres njeri në besë. Kam vetëm një gabim, që e dua shumë vendin tim dhe kjo për momentin që kalojmë është herezi!”, shkruan në rrjetet sociale Uran Metko.

The post Revoltë në partinë e Bashës, ikën edhe kryetari i degës së Tiranës appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbahet Akademi solemne e Koncert Memorial në nderim të Dëshmorëve të Kombit në Ferizaj

Mbrëmjen e sontme tek Kompleksi i Varrezave të Dëshmorëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Ferizaj, është mbajtur akademi...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img