21,02,2024

Renditja në Serie A pas xhiros së tetë (FOTO)

Must Read

Juventusi vazhdoi sigurt edhe këtë javë me fitore, duke mposhtur Udinesen 2:1, ndërsa Roma fitoi derbin në udhëtim te Napoli me rezultat 1:3.

Befasia e javës u regjistrua në ‘San Siro’, ku Cagliari mundi 1:2.

Kjo humbje e pozicionon në pozitën e 11 Interin pas tetë javësh.

Renditja tabelare në Serie A:

Ndeshjet e xhiros së ardhshme:

Lista e golashënuesve:

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjendet e vdekur një grua në autostradën “Arbën Xhaferi”

Një grua është gjetur pa shenja jete në autostradën “Arbën Xhaferi” në drejtimin Ferizaj-Prishtinë, në dalje të fshatit Babush, Rastin...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img