09,12,2023

Reforma në drejtësi: Takohet Meta dhe Basha

Must Read

Në fokus të bisedimeve do të jetë reforma në drejtësi.

Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta, shoqërohet nga shefi i Kabinetit, Sokol Dervishi, ndërsa kryetari i PD-së, Lulzim Basha, shoqërohet nga deputeti ,Oerd Bylykbashi.

Para takimit, kryetari i Kuvendit, Ilir Meta, i dhuroi kreut demokrat një tufe me 42 trendafila blu, me rastin e datëlindjes së tij.

The post Reforma në drejtësi: Takohet Meta dhe Basha appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Paraburim prej 40 ditësh për “baronin e drogës” Gëzim Çela, i cili dje u arrestua në Ferizaj

Paraburgim ndaj G.Ç., i kërkuar nga Republika e Shqipërisë në bazë të urdhër arrestit ndërkombëtar për shkak të veprave...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img