02,12,2023

Reciprociteti tregon fortësinë e shtetit (Video)

Must Read

Kolona-e-kamionëve-në-pjesën-e-Serbisë

Masat e reciprocitetit ndaj Serbisë kanë prodhuar efekte pozitive në shtet- forcimin e Kosovës. Madje, një vendim i tillë ka qenë i vonuar.

Kështu ka thënë në emisionin “Euro Tribuna”, kryetari i Aleancës Kosovarë të Bizneseve, Agim Shahini.

Ai ka deklaruar se masat e reciprocitetit të vendosura ditë më parë nga Qeveria e Kosovës i kanë treguar Serbisë që edhe shteti i Kosovës mund të vendos masa ndaj saj.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img