30,05,2023

Reali thyen rekord negativ

Must Read

zidane1

Real Madrid ka vrapuar më pak se kurrë në humbjen nga Wolfsburg në Ligën e Kampionëve.

Real Madrid u befasua duke u mposhtur si mysafirë i Wolfsburgut me rezultat 2:0, dhe tani skuadrës së Zinedine Zidane i duhet një fitore prej 3:0 nëse duan kualifikimin në gjysmëfinale, e që do të jetë tejet e vështirë.

Sidoqoftë, e përditshmja sportive madrilene ‘Marca’, ka publikuar një arsye të fortë të dështimit të Real Madridit ndaj skuadrës gjermane.

Skuadra e trajnerit Zinedine Zidane vrapoi vetëm 104.137 metra, më së paku në histori të saj në Ligën e Kampionëve. /Express/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në turneun ndërkobëtar “Cup Basel 2023” notuesit e KN Kastriotit bënë paraqitje dinjitoze

Dje, në ditën e dytë të turneut Ndërkombëtar të notit "Cup Basel 2023" që po mbahet në Basel të...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img