26,05,2024

Real Sociedad – Barcelona, formacionet me plot mungesa (FOTO)

Must Read

Capture-68-650x358

Barcelona viziton stadiumin e vështirë të Real Sociedadit ku nuk ka shënuar fitore nga stinori i largët 2006-2007.

Barcelona është mysafire e Real Sociedadit në kuadër të xhiros së 32-të në La Ligë.

Skuadra katalane duhet të reagojë pas humbjes në “El Clasico”, por ka një problem.

Gjiganti katalan nuk ka shënuar fitore në udhëtim te Sociedad nga stinori 2006-2007, përcjell “Lajmi.net”.

Kurse, “Mundo Deportivo” ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave dhe Barcelona, në mungesë të Luis Suarezit të suspenduar do të luajë edhe pa disa futbollistë të tjerë të rëndësishëm.

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img