16,04,2024

Real Madridi transferon sensacionin e La Ligas (FOTO)

Must Read

22 vjeçari spanjoll që është huazuar nga Real Madridi te Alaves, po gëzon formë të mirë në elitën e futbollit spanjoll, duke regjistruar deri më tani 16 paraqitje.

Performancat e mesfushorit kanë mahnitur edhe trajnerin Zinedine Zidane, që llogaritë në të për sezonin e ardhshëm, duke kërkuar që t’i ndërpritet huazimi, shkruan Marca, përcjell lajmi.net.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img