03,12,2023

Real Madrid ngulmon për Aguero

Must Read

Sergio-Aguero-1100x825 (1)

Real Madrid është në kërkim të një sulmuesi dhe emri i parë që është në listën e tyre është argjentinasi Sergio Aguero. Sulmuesi i Manchester Cityt është kërkuar dhe më përpara por madrilenët nuk heqin dorë nga ai, raporton Daily Star.

Drejtuesit e Los Blancos po synojnë ta riblejnë  Alvaro Moratan nga Juventusi gjatë kësaj vere në mënyrë që ta shkëmbejnë atë me Agueron pasi trajneri i ardhshëm i City, Guardiola e pëlqen sulmuesin spanjoll.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img