20,02,2024

Reagimi i Loredanës pasi Mozzik e përmendi në një nga këngët e albumit

Must Read

Reperi Mozzik publikoi albumin “Mozzart”, i cili përmban 20 këngë, mes tyre edhe një kushtuar vajzës Hanës.

Madje, në atë këngë ai e përmendi edhe Loredanën në disa raste, që nga momenti kur e kishte kuptuar se është shtatzënë.

Loredana, së fundi publikoi një foto krah Hanës, ndërsa në mbishkrimin e saj ka shkruar “Jeta ime” dhe fansat janë të bindur se është kundërpërgjigje për të.

Kjo ngase, Mozzik ditë më parë publikoi një tjetër foto me vajzën duke ia lënë mbishkrimin e njëjtë. 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img