07,12,2023

Raul: Këto dy skuadra i dua në finale të LK

Must Read

ja-tifoz-i-cil-euml-s-skuad-euml-r-ka-qen-euml-raul-n-euml-f-euml-mij-euml-ri_hd-780x439

Legjenda e Real Madridit, Raul Gonzales ka deklaruar se do të dëshironte një finale madrilene në Ligën e Kampionëve ndërmjet Real Madridit dhe Atletico Madridit.

Raul tha se Bayern Munich dhe Manchester City janë skuadra të mëdha, por shtoi se ka shpresa që të përsëritet finalja ndërmjet Realit dhe Atleticos.

“Shpresoj të shkojnë Real Madrid dhe Atletico Madrid në finale të Ligës së Kampionëve, pasi është më e mira për La Ligan”.

“Bayern dhe City janë skuadra të mëdha, por do të doja të përsëritet në Milan finalja e Lisbonës ndërmjet Realit dhe Atleticos”, tha Raul gjatë një konference për media me disa ish futbollistë të tjerë.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Nënshkruhet marrëveshja për ndërtimin e Qendrës së Mjekësisë Familjare në Prelez të Muhaxherve

Gajtë ditës së sotme kryetari i Ferizajt Agim Aliu ka nënshkruar një marrëveshje me shoqatën "Qëndresa Kosovare" për...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img