14,07,2024

Rashica – Neymar, kjo nuk pritej (Foto)

Must Read

Rashica-650x358

Milot Rashica ka luajtur deri tani vetëm një ndeshje me Kombëtaren tonë, dhe në atë i futur në fushë si zëvendësues.

Gjithsesi UEFA në faqen e saj në rrjetin social “Twitter” nuk ka dyshime. Ai konsiderohet si Neymar i Shqipërisë.

Forma e jashtëzakonshme që po kalon te Vitesse të bën te besosh se ai mund të jetë edhe talenti që mund të shkëlqejë në Europian.

Mbetet të shohim nëse De Biasi do t’ia japë këtë shans.

238412

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj – komunë e tretë me numrin më të madh të banorëve në Kosovë

109,345 është numri i banorëve të Komunës së Ferizajt, statistikë e publikuar sot nga Agjencia e Statistikave të Kosovës...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img