29,09,2023

Ramos: Jemi më të mirët në botë

Must Read

ramos-690x380

Mbrojtësi spanjoll ka shprehur besimin se skuadra e tij është ende më e mira në botë, megjithë sukseset e Barcelonës në vitet e fundit.

Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos ka thënë se ekipi i tij është ende më i mirë në botë, pavarësisht sukseseve të fundit të Barcelonës.

Los Blancos do të hyjnë në Clasicon e nesërme duke patur 10 pikë prapa liderit Barcelona, që është gati të fitojë titullin e tretë të La Ligas në katër sezonet e fundit.

Ndërkohë Ramos ka thënë se Real Madridi mbetet ekipi më i madh në botë.

“Këto lloje të ndeshjeve kanë qenë gjithmonë të veçanta, veçanërisht kush përfshihet në to dhe për shkak të reagimit të medieve”, është shprehur Ramospër Bwin.

“Në fund të ditës, ne jemi ekipi më i mirë në botë që po luajmë kundër një ekipi që ka pasur sukses në vitet e fundit. Ky rivalitet ta ngjallur më shumë Clasicon”.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbahet Akademi solemne e Koncert Memorial në nderim të Dëshmorëve të Kombit në Ferizaj

Mbrëmjen e sontme tek Kompleksi i Varrezave të Dëshmorëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Ferizaj, është mbajtur akademi...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img