15,06,2024

Rama: Respekt për Michel Rocard, europian i vendosur

Must Read

 

Rama nëpërmjet një postimi në statusin e tij shprehet:  “RESPEKT!  U nda nga jeta një mik i veçantë, erudit i madh, socialist reformator dhe europian i vendosur deri në çastin e fundit, ish-kryeministri i Francës Michel Rocard”.

“Mirënjohje për miqësinë e vyer dhe mësimet e çmuara”, shkruan Rama.

The post Rama: Respekt për Michel Rocard, europian i vendosur appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Varroset me nderime ushtarake nënoficeri i FSK-së që vdiq në vendin e punës

Këtë të shtune është varrosur me nderime ushtarake nënoficeri Muhamet Beqiri, i cili vdiq në vendin e tij të...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img