29,05,2024

Rama: Kosova në UEFA, urime vëllazërore

Must Read
Edi Rama dhe Isa Mustafa,

Rama me këtë rast i ka përgëzuar të gjithë ata që sipas tij, kanë punuar për këtë arritje siç e quan ai kaq të rëndësishme.

“Ksova ne UEFA! Urime vëllazërore dhe një Big 👍👍👍 Like gjithë atyre qe punuan për këtë arritje kaq të rëndësishme ‪#‎ForcaKosove “, ka shkruar Rama në Facebook./lajmi.net

The post Rama: Kosova në UEFA, urime vëllazërore appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img