09,12,2023

Rama inspekton “Qemal Stafën”: Do të ruhet pjesa ballore

Must Read
Projekti i Stadiumit Qemal Stafa

Kreu i qeverisë bëri me dije se stadiumi do të ruajë pjesën ballore, që është shpallur monument kulture.

“Një stadium nesër ndër më të bukurit e Evropës dhe një përgjigje e merituar për të gjithë ata që nuk dinë asgjë tjetër përveç se të ngrenë gishtin e akuzës nga kafenetë, ose nga kafja e madhe e pazarit të thashethemeve. Arena Kombëtare do të ruajë pjesën ballore të stadiumit ekzistues, e cila është shpallur monument kulture”, tha Rama në një prononcim për media.

The post Rama inspekton “Qemal Stafën”: Do të ruhet pjesa ballore appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Policia jep detaje për arrestimin e “baronit të drogës” në Kosovë: Iu gjetën një kallshnikov me dhjetëra fishek

Policia e Kosovës në Ferizaj ka dalë me detaje rreth arrestimit të Gëzim Çelës, ish-punonjësi i policisë shqiptare në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img