04,03,2024

Rama dhe Blair bashkë, pushime në Dhërmi

Must Read

Kryeministri Rama ka shuar kureshtjen për të gjithë. Ish-kryeministri britanik ndodhet në Dhërmi dhe po kalon ditët e pushimeve verore me mikun e tij Edi Rama.

Kreu i qeverisë shqiptare ka publikuar një foto me Blair, duke e cilësuar si foton e ditës. Në foto duken dy miqtë të qeshur duke drekuar bashkë.

Ish-kryeministri Blair mbërriti në bregdetin shqiptar dy ditë më parë, ndërsa Rama prej disa ditësh është akomoduar në vilën qeveritare në Dhërmi ku po shijon këto ditë të nxehta gushti.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img