11,12,2023

Rama: Cilido të jetë rezultati, kjo është fantastike

Must Read
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama

“Vigjilje drithëruese e të parës herë në histori që Shqipëria luan finalet. Cilido rezultati kjo është fantastike”, shkruan Kryeministri Rama ndërsa ndodhet në Francë për të ndjekur kombëtaren Kuq e Zi.

Rama poston një foto ku shqiptarë me flamuj dhe veshur kuq e zi kanë mbushur rrugët për të ndjekur kombëtaren.

Untitled

The post Rama: Cilido të jetë rezultati, kjo është fantastike appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Paraburim prej 40 ditësh për “baronin e drogës” Gëzim Çela, i cili dje u arrestua në Ferizaj

Paraburgim ndaj G.Ç., i kërkuar nga Republika e Shqipërisë në bazë të urdhër arrestit ndërkombëtar për shkak të veprave...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img