07,12,2023

Rama bën me sy, në tryezën me Lulzim Bashën (Video)

Must Read
Rama,Basha

Momentet e para të takimit duket se janë shoqëruar me buzëqeshje dhe shkelje syri nga ana e kryeministrit Rama.

Ndërkaq mësohet se Basha e Rama i kanë dhënë dorën njëri-tjetrit para se kamerat të hyjnë brenda sallës ku është duke u zhvilluar takimi. Të pranishëm janë gjithashtu, nga PD Edi Paloka dhe Oerd Bylykbashi, Fatmir Xhafaj i PS-së dhe Petrit Vasili i LSI-së.

The post Rama bën me sy, në tryezën me Lulzim Bashën (Video) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Nënshkruhet marrëveshja për ndërtimin e Qendrës së Mjekësisë Familjare në Prelez të Muhaxherve

Gajtë ditës së sotme kryetari i Ferizajt Agim Aliu ka nënshkruar një marrëveshje me shoqatën "Qëndresa Kosovare" për...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img