15,06,2024

Rama: Akt barbar i atyre që s’kanë Zot

Must Read
Edi Rama

Rama, që kishte aterruar në Stamboll pak minuta pas sulmeve, e ka quajtur akt barbar sulmin e së martës.

“Keqardhje e thellë për jetët e pafajshme të humbura në këtë tjetër akt barbar të atyre që s’kanë as Zot as shpresë dhe as vend mes njerëzve!”, ka shkruar ai në Facebook.

Ky reagim vjen pasi Sali Berisha, ish-kryeministri i Shqipërisë, akuzoi Ramën se në njoftimin e parë pas arritjes në Stamboll i kishte interesuar vetëm për veten dhe nuk kishte thënë asgjë për sulmet.

The post Rama: Akt barbar i atyre që s’kanë Zot appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Varroset me nderime ushtarake nënoficeri i FSK-së që vdiq në vendin e punës

Këtë të shtune është varrosur me nderime ushtarake nënoficeri Muhamet Beqiri, i cili vdiq në vendin e tij të...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img