04,06,2023

Qesharake: Kështu tallen mediat në Angli me festimin e Ronaldos (Video)

Must Read

ronaldoceleb1

Festimi tipik “Siiii” i Cristiano Ronaldos pas golave të shënuar, sigurisht se njihet nga të gjithë futbolldashësit në planet.

Para super përballjes ‘El Clasico’ në mes të Barcelonës dhe Realit të shtunën, “Dream Team” kanë publikuar një video tejet qesharake, në të cilën Ronaldo është protagonist në montazhe dhe në situata nga më të ndryshmet.

Siç do ta shihni edhe në videon më poshtë, Ronaldo i tmerron të gjithë me festimin e tij, madje edhe kafshët.

Shikojeni videon më poshtë, nuk mund të mos qeshni. /Gazeta Blic/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Podujeva pritet të vërshohet nga tifozët e zjarrtë të klubit tonë

Klubi i Futbollit, Ferizaj, ka njoftuar se janë gati për ndeshjen e nesërme ndaj Lirisë, në kuadër të barazhit. Ferizaj...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img