22,04,2024

Qeni i ngordhur kundërmon erë në qendër të qytetit turistik

Must Read

Qytetarët e Beratit denoncojnë në rrjetet sociale se si në sheshin qendror të qytetit muzeal, një nga më të preferuarit e këtij sezoni turistik prej turistëve të huaj, gjendet një qen i ngordhur që kundërmon erë.

Qeni ndodhet i shtrirë në sheshin që pasditeve shndërrohet në pikën qendrore të xhiros së qytetarëve dhe turistëve, shumë pranë institucioneve vendore.

Por me sa duket, asnjë prej këtyre institucioneve nuk është kujdesur ta largojë kafshën e ngordhur prej aty.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img