25,05,2024

Qeni antidrogë mundëson arrestimin shqiptarin me 9 kilogramë marihuanë

Must Read

Arrestimi i shqiptarit u bë i mundur falë nuhatjes së qenit antidrogë “WINCENT” i cili ka sinjalizuar tek agjentët e policisë çantën në duart e 40 vjeçarit shqiptar.

Lënda narkotike ishte e ambalazhuar në 8 paketa me një peshë të përgjithshme prej 9 kilogramë marihuanë.

Gjithashtu fshehur në brendësi të xhupit, shqiptarit X.G i janë gjetur dhe rreth 4 mijë euro. Ndaj tij është lëshuar urdhri i arrestit me burg deri në pritje të gjykimit.

 

 

The post Qeni antidrogë mundëson arrestimin shqiptarin me 9 kilogramë marihuanë appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Policia kap shoferët me dronë në vijë të plotë, 200 euro gjobë dhe heqje e patentë-shoferit për 3 muaj

Policia ka njoftuar se në rrugën magjistrale Ferizaj-Viti, saktësisht në fshatin Gërlicë të Ferizajt ka ndaluar dy shoferë, njëri...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img