22,04,2024

Putin: Prishja e marrëdhënieve me SHBA-të ka filluar me Jugosllavinë

Must Read
Vladimir Putin

Në pyetjen e gazetarëve bërë Putinit në një Samit në Indi, nëse marrëdhëniet me SHBA-të janë përkeqësuar për shkak të Sirisë, ai tha: “Po gaboni, kujtohuni çka ka ndodhur në Jugosllavi, nga atëherë e gjitha ka filluar”.

“Unë atëherë nuk kam qenë president. Ka qenë Yevgeny Primakov”, tha lideri rus.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img